Anasayfaya Dön
Vur de vuralım öl de ölelim. 26/03/2013

Vur de vuralım öl de ölelim.

VUR DE VURALIM ÖL DE ÖLELİM Bahçeli: Sözlerimin arkasındayım Bahçeli: Gökten Ne Yağacağı Belli Mehmet Metiner ve Yiğit Bulutun Terör sorunu çözülürse MHP kapanacak sözlerine Bahçeliden çok ser

 
MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli, Bursa mitinginde 'vur de vuralım, öl de ölelim' sloganına verdiği 'onun da zamanı gelecek' yanıtının arkasında olduğunu söyledi.

İşte Bahçeli'nin konuşmasının satır başları:

Türkiye'nin büyük problemlerinden biri işsizlik problemidir. Bize göre en son açıklanan işgücü istatistikleri dikkate değerdir. ülkemizde işsiz sayısı 2 milyon 597 kişidir. Gençler arasındaki işsizlik sayısı da yüzde 19'a dayanmıştır. Her 5 gencimizden birinin işsiz yarınsız umutsuz olduğunu söylemek mümkündür.

TÜRK BAYRAĞINA SAHİP ÇIKTIK

Kıvancımız İzmir'e gavur diyenler milli isyanımızı duyacaklar. Bursa'dan sonra ikinci durağımız Manisa olmuştur. Her yıl düzenlenen 473'üncü mesir şenliğimizde kardeşlerimizin coşkusuna şahit olduk.

PKK'NIN ELİNE DÜŞTÜLER

Milli kimliği kabul etmeyen, millet nedir bilmeyen milliyetçilik nedir anlamayan üstelik şanlı bayrağımızı bez parçası olarak tanımlayanlar PKK'nın eline düşmüştür. Türkiye AKP'nin kurulmuş kapanmış kahredici politikaları altında ezilmiş ve erimeye başlamıştır. Kayıtsız şartsız bölücülüğün kayığına binen İmralı canisiyle dostluk kuranlar kontrolsüz şekilde karanlığa kaymaya yüz tutmuştur.

Ne ibretliktir ki Türkiye bölücü örgütün meydan okumalarına ses çıkaramamaktadır. İmralı canisinin şımarıklığı çözüm diye alkışlanmaktadır. AKP'nin çözümü Türk milletinin imhasıdır. AKP'nin çözüm süreci isyankarları beslemektir.

Büyük milletimiz çözüm furyasında yara almakta yara almakta darp edilmektedir. İmralı canisi süreç ve çözüm sıfatıyla AKP'yi kendisine kapı kahyasına dönüştürmekte bir dediği iki yapılmamaktadır. Geçtiğimiz hafta Nevruz bayramı her şeyi gözler önüne sermiştir.

Başbakan Erdoğan'ın yardımıyla İmralı canisinin başına talih kuşu konmuş PKK paçavraları meydanları kapmalıştır. Türkiye'yi yöneten hükümet PKK'yi şehre taşımış militanlarına zafer havası yaşatmıştır.

Erdoğan bu manzarayı umut verici bulmuştur. Türk milleti incinmiştir. Türkiye'nin en bunalımlı döneminde bile bu şekilde bir çirkinlik iğrençlik yaşanmamıştır. Acaba ne zamandan beridir kanlı teröristleri övmek suçun ve suçlunun propagandasını yapmak masumdur.

TCK'nın 215'inci maddesine işlenmiş suçu bir kişi öven kimse 2 yıla kadar hapisle cezalandırılır kuralına neden riayet edilmemektedir.

HAKİMLER VE SAVCILAR NEREDE

Türk bayrağının inmesine göz yummaya, canilerin mesajlarını olağan gibi göstermeye hangi kitapta izin vardır. Cumhuriyet'i savunmakla sorumlu hakimler, savcılar nerededir, nereye gitmişlerdir. 21 Mart'ta olanlar suç değilse neleri suç olarak göreceğiz. Türk milleti varlığını nasıl koruyacaktır
Böyle bir ülke dünyanın neresinde vardır. Böyle bir adalet mantığı nerede mevcuttur. Yalnızca vicdanlarıyla başbaşa olan hukuk savunucuları neyi beklemektedir. Entrikalarla kaplanmamış daha neyimiz kalmıştır
Hürmetle selamladığımız ay yıldızlı bayrağımızı kirletmeye hangi faninin gücü yetecek acaba. Olanları görmezden mi gelelim.. Nasıl olsa bir kereden bir şey olmaz diyerek sessiz mi kalalım. Ey dönekler, ey bayrak kıymeti bilmeyenler. Bu şanlı bayrak size rağmen var olacak, size rağmen nazlı nazlı dalgalanacaktır.

BDP'nin eşbaşkanı PKK'ya terörist damgası vuranların devrinin bittiğini söylemiştir. Hükümeti ve devleti etkileme güçlerine vardığı anlaşılmıştır. AKP'nin başına BDP yuları geçirilmiş. Erdoğan tavize düştü ki hükümeti kimi temsil ettiği hakikaten meçhuldür.

Acaba Başbakan en başta İmralı canisine neleri vaadetmiş. İmralı canisinin çeyizi PKK'nın ödülü peşmergenin kazancı nedir, neleri kapsamaktadır? Vatanına bağlı olarak bildiğim AKP'li arkadaşlarım bu PKK ile el sıkışılmasını nasıl kabul etmektedir?

Başbakan Erdoğan İmralı canisine neleri söz vermiştir? PKK terör örgütünün galibiyetini tanımıştır da toprak ve tazminat vermeyi mi kabul etmektedir?

BAŞBAKAN'A 'NAMERTSİNİZ' CEVABI

Anlaşılan Başbakan bu sözlerimizden rahatsızdır bu kapsamda kendisi haftasonunda Eskişehir'de dedi ki: Muhalefet İmralıya söz verdiniz diyor siz bu iddiayı ispat etmediğiniz müddetçe namertsiniz. Bizim oraya değil millete sözümüz var.

Erdoğan millete değil başkasına söz verdiklerini tutmaktadır. Sayın Başbakan belki unutmuşsundur, belki hafıza kaybına uğramışsındır yine böyle bir polemikte İmralı ile görüşmede temasları inkar etmiştin. Çok değil kısa bir süre sonra başbakanın şerefsizlik dediği iddia sabitlenmiştir. Böylece kötü söz sahibine aynen iade edilmiştir.

Eğer Başbakan şeref masasında kaybettiklerini namertlik kartıyla geri alacağını düşünüyorsa yaş tahtına basacağını ve isminin başına yeni sıfat ekleneceğini görecek.

Bilindiği gibi İmralı canisi PKK'lıların sınır dışına çekilmesini duyurmuştur. Satılmış kalemler bu ifadenin üstüne atlamışlar PKK'nın sınır dışına çıktığını duyurmuştur. Oysa ki canibaşı böyle bir şey dememiş, PKK'nın buna niyeti de görülmemektedir. İhanet senfonisi milletimizi kandırmak için her komploya atlamaktadır. Hepsinden daha da önemlisi PKK'nın yuvalandığı terör kamplarının sınır dışında olmasıdır.

Kandil neresi? Mahmur kampı neresi? Bu hayaldir temelsizdir. PKK'nın ateşkes kararı da sadece günü kurtarmaya yöneliktir. Bugüne kadar PKK 8 kere sözde ateşkes kararı vermiştir. Şimdiki de diğerlerinden farksız olmayacaktır.

Hasan Cemal'E ÇOK SERT ELEŞTİRİ

PKK'lı Karayılan terör örgütünün sınır dışına çekilmesi için yasal güvence istemektedir. Bu teröristin, kalemi kırılan 12 kötü adamdan biri olan Hasan Cemal'e geçtiğimiz günlerde verdiği üçüncü mülakati ibretliktir. Buna göre AKP'nin Oslo'da mülakata 2008'de başladığı anlaşılmıştır.

Yeni vatandaşlık, kimlik tanımı noktasında talepler düğümlenmiştir. Karayılan'ın 2009'da söylediği gibi akil adamlar kurulması netlemiştir. Kimliği ideolojisi zifiri karanlık olan yeni bir kötüler listesi organize edilmiştir.

Başbakan Erdoğan geçtiğimiz haftasonunda PKK'nın muhattabı olarak hükümeti göstermiş akil adamlar heyetini akademisyelerden iş dünyasından medyadan 7'li gruplarla oluşturulacağını söylemiştir. Erdoğan'a göre bu 7'li gruplar millete psikolojik harekat yapacak ve milletimizin PKK konusunda hazırlanmasıyla meşgul olacaktır. Türkiye hükümeti vekaletini milletimize harekat yapmak için kolllarını sıvamıştır.

Bize kudurmuş diyen hakaret eden bu zihniyetin kudurmuşluğu görmesi için daha nelerin yaşanması gerekmektedir?

YİĞİT BULUT VE ARINÇ'A CEVAP: GÖKTEN NE YAĞACAĞI...

AK Parti Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner ve Yiğit Bulut'un 'Terör sorunu çözülürse MHP kapanacak' sözlerine de cevap veren Bahçeli, "Allah'a şükürler olsun ki bu omurgasızların bu iftira seline kapılmışlarının oyununu boza boza bunlar gibilerini yene yene 44 yılı geride bıraktı. Kaşınanların yine cesaretle üstesinden geleceğiz. Kabul edilsin ki bunların duaları kabul edilseydi gökten ne yağacağı bellidir.. MHP Türk milletinin içinden çıkan yine onların huzuru için varını yoğunu ortaya koyan milli ruhtur milliyetçi şuurdur." dedi.

VUR DE VURALIM ÖL DE ÖLELİM

Meydanı şereflendiren vatandaşlarımın hep bir ağızdan beyan ettikleri ve Türkiye'nin batışına, milletin çözülmesine itiraz eden, bizzat millet iradesinin inisiyatif almasına vurgu yapan sözlerine karşılık 'Merak etmeyin onun da zamanı gelecektir' ifadesini kararlılıkla kullandım. Bugün de bu sözümün sonuna kadar arkasındayım. Asla dilemeyiz ama hükümetin teslim olduğu, teröristlerin hakimiyet kurduğu, Türk milletinin bölündüğü, son yurdumuzun parçalandığı bir ortamda bizim duyarsız, tepkisiz kalacağımız mı zannedilmektedir-

Herkes bilsin ki yeri ve zamanı geldiğinde ne yapacağımız ve neyi göze alacağımız mutlaka görülecek, tümüyle de anlaşılacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi geçilmeden hain niyetler amacına ulaşamayacaktır. Türkiye sevdalısı cesaret timsalleri aşılmadan Türk milleti ayrılamayacak, dağıtılamayacak ve Türk vatanı ufalanamayacaktır. Bizim sözlerimizden dolayı tarihi hata yaptığımızı söyleyen, miting meydanımızın kalabalığından kabuslar gören bilinci kaymış zavallılar da tarihi ihanetin içine çoktan battıklarını, milletimize tarihi kötülüğün daniskasını yaptıklarını günü geldiğinde idrak etmek durumunda kalacaklardır.

 

Bu haber 2393 kez okundu.
Genel haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Backlink Checker (2407 kez okundu.) - 05/05/2013
  2. 2. İş Arayanlar Mutlaka Okusun (2174 kez okundu.) - 26/03/2013
  3. 3. Bankada unuttuğun paran var mı?/ Tıkla öğren... (2348 kez okundu.) - 26/03/2013
  4. 4. Vur de vuralım öl de ölelim. (2394 kez okundu.) - 26/03/2013
  5. 5. 5 Futbolcuya Kapının Yolu Gözüktü (1920 kez okundu.) - 26/03/2013
  6. 6. GOOGLE DE YÜKSELMEK HAYAL DEĞİL (2190 kez okundu.) - 19/02/2014
Facebook Yorumları

, kompresör yedek parçaları, medikal kompresör , kompresör makinası, kompresör alım satım , kompresor hava kurutucu , sütlük dolapları , soğutma dolabı , süt dolabı , ucuz kompresörler, satılık kompresör, ekomak kompresör servisi , kompresör hava kurutucu, karadeniz kompresör, silent kompresor, sessiz kompresör , sessiz kompresör, pistonlu kompresör , kompresör yedek parçaları, kompresör hava kurutucu , ucuz kompresorler , vidalı kompresorler , vidalı kompresör , kiralık forklift, kompresör servisi , kompresorler , seyyar kompresör, dizel kompresör , kompresör fiyatları , dental kompresör, hava kompresörü, pistonlu kompresör , 500 litre kompresör, ikinci el jeneratör , medikal kompresör, 2 el kompresör , dental kompresör, 2 el jeneratör , seyyar kompresör , ucuz kompresör , 2.el kompresör , vidalı kompresör, ikinci el kompresör , ikinci el kompresör, dizel kompresorler , sessiz kompresör , kompresör makinası, dizel hava kompresorler , kompresor yedek parça , kompresör makinası, abac kompresör kafaları , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, 2 el forklift , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, ikinci el forklift , fini kompresör kompresor fiyatları , satılık, kompresör yedek parça , kompreor yedek parçaları , kiralık, kompresör servisi , sahibinden, kompresör servis , jeneratör satanlar, kompresör kafaları , jeneratör alanlar, kompresör tamiri , kompresör satanlar, kompresör hava tankı , kompresör alanlar, kompresör hava kurutucu , yedek parçaları mikrodew hava kurutucu , kompresör firmaları, yedek parça , kompresör servisleri, abac kompresör kafası , kompresör kafaları , kompresör hava kurutucuları , 2 el hava kompresorleri , 2 el kompresor , hava kurutucuları , kompresor tamiri ,