Anasayfaya Dön

Özel Erlamer Polikliniği

Vali Konağı Cd. Ana Apt. No: 32/5 Nişantaşı Sisli/İstanbul
Tel: (212) 234-8108 Fax: Cep:
Üye
Özel Erlamer Polikliniği


Yetkili Adı
: Burcu
Adres
: Vali Konağı Cd. Ana Apt. No: 32/5 Nişantaşı
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sisli

Telefon
: (212) 234-8108
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Güzellik & Kozmetik
Email
: dizin@verabilisim.com
Web
: www.erlamer.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1620 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

ÖZEL ERLAMER POLİKLİNİĞİ

Herkese daha iyi hissettirir, güzel ve çekici görünmek.. Güzelliğiniz için ayırdığınız vakitler, hayattan çalınan en keyifli vakitlerdir.

Günümüz dermato-kozmetolojik uygulamalar öyle bir noktaya ulaşmıştır ki, artık herkes kolaylıkla, uzun vakitler ayırmadan, acı çekmeden ve normal hayatına hemen geri dönerek, pek çok farklı uygulama ile vücudunun memnun olmadığı yerlerinden kurtulabilir.

Tarih boyunca, ihtiyarlığı geciktirmenin sırrını keşfetmek, insanoğlunun en önemli hedeflerinden olmuştur. Yaşlanmayı engelleme uygulamaları öncelikli olarak, kişinin kendisini daha iyi hissetmesine ve görmesine yarayan bir bütündür. Kişi kendisinin dış görüntüsünü yeterli oranda iyi bulduğunda, yaşamla ilgili motivasyonu artar. Son yirmi yıl içinde yaşlanma sürecini deneye dayalı olarak inceleyen gerontoloji (yaşlanma bilimi) alanında önemli ilerlemeler kaydedilmiştir.

Kurucuları Dr. Erçin Özüntürk ve Est. Esra Özüntürk Alev yönetimindeki Erlamer, vücudunuzdaki her türlü kusuru, güzelliğe dönüştürmek için, en yeni teknoloji ile yılların deneyimini birleştirerek, size en farklı ve yeni yöntemleri, en doğru kombinlerle sunma ilkesi ile hizmet vermektedir.

Facebook Yorumları

, kompresör yedek parçaları, medikal kompresör , kompresör makinası, kompresör alım satım , kompresor hava kurutucu , sütlük dolapları , soğutma dolabı , süt dolabı , ucuz kompresörler, satılık kompresör, ekomak kompresör servisi , kompresör hava kurutucu, karadeniz kompresör, silent kompresor, sessiz kompresör , sessiz kompresör, pistonlu kompresör , kompresör yedek parçaları, kompresör hava kurutucu , ucuz kompresorler , vidalı kompresorler , vidalı kompresör , kiralık forklift, kompresör servisi , kompresorler , seyyar kompresör, dizel kompresör , kompresör fiyatları , dental kompresör, hava kompresörü, pistonlu kompresör , 500 litre kompresör, ikinci el jeneratör , medikal kompresör, 2 el kompresör , dental kompresör, 2 el jeneratör , seyyar kompresör , ucuz kompresör , 2.el kompresör , vidalı kompresör, ikinci el kompresör , ikinci el kompresör, dizel kompresorler , sessiz kompresör , kompresör makinası, dizel hava kompresorler , kompresor yedek parça , kompresör makinası, abac kompresör kafaları , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, 2 el forklift , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, ikinci el forklift , fini kompresör kompresor fiyatları , satılık, kompresör yedek parça , kompreor yedek parçaları , kiralık, kompresör servisi , sahibinden, kompresör servis , jeneratör satanlar, kompresör kafaları , jeneratör alanlar, kompresör tamiri , kompresör satanlar, kompresör hava tankı , kompresör alanlar, kompresör hava kurutucu , yedek parçaları mikrodew hava kurutucu , kompresör firmaları, yedek parça , kompresör servisleri, abac kompresör kafası , kompresör kafaları , kompresör hava kurutucuları , 2 el hava kompresorleri , 2 el kompresor , hava kurutucuları , kompresor tamiri ,