Anasayfaya Dön

Kayip ilani vermek

Darüşşafaka Mahallesi Balabandere Caddesi Balamir Sokak Maslak Sarıyer Üsküdar/İstanbul
Tel: (212) 286-6010 Fax:(216) 341-4130 Cep:(532) 675-8515
Üye
Kayip ilani vermek


Yetkili Adı
: Ali Ünlü
Adres
: Darüşşafaka Mahallesi Balabandere Caddesi Balamir Sokak Maslak Sarıyer
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Üsküdar

Telefon
: (212) 286-6010
Cep Tel
: (532) 675-8515
Faks
: (216) 341-4130
Sektörler
: Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri
Email
: ilan@kayipilanivermek.com
Web
: www.kayipilanivermek.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1760 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Kayıp İlanı Vermek

Gazete ilanları konusunda tecrübeli, yıllardır sektörde hizmet veren ilanlarınızı doğru ve hızlı bir şekilde yayınlamanızı sağlayan gazete ilan ajansımızı haftanın 7 günü günün her saati arayabilir ve gazete ilanı verebilmektesiniz.

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir gibi illerden ve tüm Türkiye'nin il ve ilçelerinden bizi arayabilir ve gazeteye kayıp ilanı verebilirsiniz. İstanbul Bağcılar'da oturuyorum nasıl kayıp ilanı verebilirim diye düşünmenize gerek kalmadan bizi arayabilir, kolay ödeme seçenekleri sunan ilan ajansımız ile gazete ilanı verebilirsiniz. Nerede olursanız olun tüm il ve ilçelerden bizi dilediğiniz zaman diliminde arayabilir ve gazete ilanı verebilirsiniz.

Gazete ilan metninizi birlikte hazırlayıp, ilan ücretleri hakkında, ödeme seçenekleri hakkında sizlere bilgilendirme yapıp ödemeniz geldiğinde de tekrar size geri dönüş yapıp bilgilendirme yapan ilan ajansımız, ödeme dekontunuzu da dilediğiniz şekilde sizlere iletmektedir.

Gazeteye kayıp ilanı vermek son derece önemlidir. Hükümsüzdür ibaresi kullanıldığından dolayı ileride başınıza gelebilecek olası durumlardan ve olaylardan sizi güvence altına almış olacaktır. Gazeteye kayıp ilanı verdikten sonra ömür boyu gazete ilanınızı saklamanız sizi olası başınıza gelebilecek durumlardan korumakta olacaktır.
Faturamı kaybettim ne yapmalıyım ? Diplomamı kaybettim neler yapmam gereklidir ? Nüfus cüzdanımı kaybettim ne yapmalıyım ? Kimlik kayıp ilanı yayınlatmak istiyorum nereye başvurmalıyım ? diye düşünmeye gerek kalmadan gazete ilan ajansımızı aramanız yeterlidir.

Gazete kayıp ilanlarınızı Hürriyet, Posta, Sabah, Zaman, Milliyet, Sözcü, Cumhuriyet gazetelerine ve bütün gazetelere vermek için bizi aramanız ya da ilan formu sayfamızdan gazete ilanınızı bize göndermeniz yeterlidir.
Kayıp ilanı örnekleri nelerdir ?Kaybettiğiniz evrak, kimlik ile ilgili olan kayıp ilanı örneklerimize de kayıp ilanı örnekleri sayfamızdan ulaşabilir, örnek ilanları inceleyebilir ve bu şekilde de ilan verebilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek zorunlu mudur ?
Gazeteye kayıp ilanı verdiğinizde kendinizi ileride ya da şu anda doğabilecek sorunlara karşı emniyete almış olmaktasınız. Bu sebeple gazeteye kayıp ilanı vermekte her zaman fayda vardır.

Kayıp İlanı hangi gazetelere verilmektedir ?
Kayıp ilanlarınızı tüm ulusal yani günlük yayınlanan gazeteler olan Hürriyet, Posta, Sabah, Zaman, Milliyet, Sözcü, Cumhuriyet gibi gazetelere almakta ve yayınlamaktayız.

Kayıp ilanı vermek ne kadar zamanımı alır ?
Kayıp ilanı vermek 2 - 3 dakika kadar zamanınızı almaktadır. Kolay Pratik bir şekilde bizi arayabilir ve kayıp ilanı örnekleri hakkında bilgi alabilir ve ilanınızı verebilirsiniz.

Kayıp ilanı vermenin yolları;
Gazetelere kayıp ilanı vermek için dilerseniz bizi telefon ile arayabilir ve ilanınızı yazdırabilirsiniz ya da sitemizde bulunan ilan formumuzu doldurarak bize ilanınızı gönderebilirsiniz ve size hemen geri dönüş yapmamızı sağlamış olursunuz. Ya da ilan@kayipilanivermek.com mail adresimize mail göndererek de sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Kayıp ilanı fiyatlandırmaları verilen ilandaki kelimelerin az veya çok olmasına bağlıdır. Gazete ilan fiyatlandırmaları kelime fiyatına göre değişiklik göstermektedir ve kelime fiyatı olarak hesaplanmalıdır.

Kayıp ilanı verirken dikkat edilmesi gerekilen kurallar; Kayıp ilanı verirken eğer kaybolan kimlik veya evrakların kaybolma tarihi biliniyor ise mutlaka kaybedildiği tarihin yazılmasında fayda bulunmaktadır. Eğer birey olarak kimlik veya evrak kaybedildi ise mutlaka isim soyisim yazılmalıdır. Eğer şirket olarak evrak, fatura gibi kayıp ilanı veriliyor ise mutlaka firmanın tam ünvanı, bağlı bulunduğu vergi dairesi, vergi numarası mutlaka yazılmalıdır. Bu şekilde ilanların geçerlilikleri tam olmuş olur. Yayınlanmış ilanımızın gazetesini kesmeden, gazete tarihide görülecek biçimde saklanmasında her zaman fayda vardır.

Gazeteye kayıp ilanı vererek kendinizi güvence altına alabilir ve gelecekte yaşanacak durumlardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Kimlik Kayıp ilanları; Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, paso, kurum kimliği, şirket kimliği, öğrenci kimliği, şirket kimliği, personel kimliği, giriş kartı, SRC Ehliyeti gibi bütün kimlik kartlarınız kimlik kayıp ilanı olarak adlandırılmaktadır.

Evrak Kayıp ilanları; Fatura, irsaliye, diploma, öğrenci belgesi, tasdikname, çıkış belgesi, ruhsat, ödeme kaydedici cihaz ruhsatı, işyeri açma ve kapama belgesi, iş yeri açma ruhsatı, teminat mektubu, güvence makbuzu, plaka, K2 Taşıt kartı, SRC Belgeleri, sertifikalar, çek, belediyelerden alınan belgeler gibi evrak ve belgeler evrak kayıp ilanı olarak bilinir.

İlan Verin

Gazeteye başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana olmak üzere Türkiye'nin her yerinden gazeteye ilan vermek ve size ulaşmamızı sağlamak açısından aşağıdaki ilan formunu doldurmanız yeterlidir. İlan formunu doldurduktan çok kısa bir süre sonra sizlere müşteri temsilcilerimiz geri dönüş yapacaklardır.

Facebook Yorumları

, kompresör yedek parçaları, medikal kompresör , kompresör makinası, kompresör alım satım , kompresor hava kurutucu , sütlük dolapları , soğutma dolabı , süt dolabı , ucuz kompresörler, satılık kompresör, ekomak kompresör servisi , kompresör hava kurutucu, karadeniz kompresör, silent kompresor, sessiz kompresör , sessiz kompresör, pistonlu kompresör , kompresör yedek parçaları, kompresör hava kurutucu , ucuz kompresorler , vidalı kompresorler , vidalı kompresör , kiralık forklift, kompresör servisi , kompresorler , seyyar kompresör, dizel kompresör , kompresör fiyatları , dental kompresör, hava kompresörü, pistonlu kompresör , 500 litre kompresör, ikinci el jeneratör , medikal kompresör, 2 el kompresör , dental kompresör, 2 el jeneratör , seyyar kompresör , ucuz kompresör , 2.el kompresör , vidalı kompresör, ikinci el kompresör , ikinci el kompresör, dizel kompresorler , sessiz kompresör , kompresör makinası, dizel hava kompresorler , kompresor yedek parça , kompresör makinası, abac kompresör kafaları , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, 2 el forklift , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, ikinci el forklift , fini kompresör kompresor fiyatları , satılık, kompresör yedek parça , kompreor yedek parçaları , kiralık, kompresör servisi , sahibinden, kompresör servis , jeneratör satanlar, kompresör kafaları , jeneratör alanlar, kompresör tamiri , kompresör satanlar, kompresör hava tankı , kompresör alanlar, kompresör hava kurutucu , yedek parçaları mikrodew hava kurutucu , kompresör firmaları, yedek parça , kompresör servisleri, abac kompresör kafası , kompresör kafaları , kompresör hava kurutucuları , 2 el hava kompresorleri , 2 el kompresor , hava kurutucuları , kompresor tamiri ,