Anasayfaya Dön

Hesaş Promosyon

M. Nezih Özmen Mah. Şimşir Sok. N:11 Merter Güngören/İstanbul
Tel: (212) 556-2811 Fax:(212) 554-2581 Cep:
Üye
Hesaş Promosyon


Yetkili Adı
: Burcu
Adres
: M. Nezih Özmen Mah. Şimşir Sok. N:11 Merter
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Güngören

Telefon
: (212) 556-2811
Cep Tel
:
Faks
: (212) 554-2581
Sektörler
: Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri
Email
: dizin@verabilisim.com
Web
: www.hesas.com.tr/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1782 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

HESAŞ PROMOSYON KURUMSAL

Pazar geliştirme ve müşteri memnuniyeti gibi çağdaş işletmecilik çabalarının başvurduğu yöntemlerin ilk sıralarında yer alan promosyon çalışmaları, sektör ve ölçek ayırmaksızın tüm işletme ve kurumların hedef kitle olarak varsayıldığı çok büyük ve dinamik bir sektörün daha ortaya çıkmasını sağlamıştır: Promosyon Sektörü.


Hem sunduğu ürün ve hizmetlerin çeşitliliği, hem de hedef kitle ve müşteri sayısı açısından kıyaslandığında, sınırları zor tespit edilebilen bu sektörün tüm dünyada büyüklüğü, günümüzde tahminlerin ötesinde şaşkınlık yaratabilecek boyutlara ulaşmış durumdadır.

Kuruluşu 70'li yıllara uzanan ve 1982 yılından bu yana anonim şirket olarak faaliyetlerini sürdüren HESAŞ A.Ş., bu sektörün Türkiye ve yakın çevresindeki yatırımları ve portföyü en büyük kuruluşu olma yanında, ulusal pazarda promosyon sektörünün oluşmasında temelleri atmış, eğilimleri ve standartları belirleyen bir lider durumundadır.

Üretiminin büyük bölümü promosyona yönelik olmasına rağmen, sahip olduğu teknik imkanlar ve sunduğu kalite seviyesi ile otomotiv, beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları gibi sektörlere de çeşitli ürünler sağlamakta ve yan sanayi olarak hizmet vermektedir.

HESAŞ A.Ş. son yıllarda dış pazarlara açılma konusunda yaptığı çalışmaların sonucu olarak, yirmiden fazla ülkeye ihracat yapmakta, ve uluslararası pazarda ürün çeşitliliği, kalite ve fiyat açısından rahatlıkla rekabet edebilmektedir. Toplam satışlarının yaklaşık %40'ını ihracat olarak gerçekleştirmekte ve bu oran her yıl hızla artmaktadır. Bu da HESAŞ A.Ş.'nin hedeflerinden biri olan uluslararası bir marka olma yolunda başarıyla ilerlediğinin bir göstergesidir. 

Çağdaş ve müşteri beklentilerine uygun ürün tasarımı konusunda, dünya çapında kabul gören ve talep edilen ürünler geliştirmiş ve geliştirmekte olan HESAŞ A.Ş., mevcut ürün portföyünü her yıl yurt içi ve yurt dışı ihtisas fuarlarında sergilemekte ve tanıtmaktadır. Sektördeki öncü konumunun bir gereği olarak PSI, PPAI ve PROMOTA gibi promosyon sektörüyle ilgili uluslararası organizasyonların üyesi olmakla birlikte, yurt içinde sektörün sorunlarının çözüm platformu olarak oluşturulan bir dernek olan PROMOTÜRK'ün kurucu üyesidir.

 

Facebook Yorumları

, kompresör yedek parçaları, medikal kompresör , kompresör makinası, kompresör alım satım , kompresor hava kurutucu , sütlük dolapları , soğutma dolabı , süt dolabı , ucuz kompresörler, satılık kompresör, ekomak kompresör servisi , kompresör hava kurutucu, karadeniz kompresör, silent kompresor, sessiz kompresör , sessiz kompresör, pistonlu kompresör , kompresör yedek parçaları, kompresör hava kurutucu , ucuz kompresorler , vidalı kompresorler , vidalı kompresör , kiralık forklift, kompresör servisi , kompresorler , seyyar kompresör, dizel kompresör , kompresör fiyatları , dental kompresör, hava kompresörü, pistonlu kompresör , 500 litre kompresör, ikinci el jeneratör , medikal kompresör, 2 el kompresör , dental kompresör, 2 el jeneratör , seyyar kompresör , ucuz kompresör , 2.el kompresör , vidalı kompresör, ikinci el kompresör , ikinci el kompresör, dizel kompresorler , sessiz kompresör , kompresör makinası, dizel hava kompresorler , kompresor yedek parça , kompresör makinası, abac kompresör kafaları , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, 2 el forklift , newco kompresör, abac kompresör kafası, kompresör makinası, ikinci el forklift , fini kompresör kompresor fiyatları , satılık, kompresör yedek parça , kompreor yedek parçaları , kiralık, kompresör servisi , sahibinden, kompresör servis , jeneratör satanlar, kompresör kafaları , jeneratör alanlar, kompresör tamiri , kompresör satanlar, kompresör hava tankı , kompresör alanlar, kompresör hava kurutucu , yedek parçaları mikrodew hava kurutucu , kompresör firmaları, yedek parça , kompresör servisleri, abac kompresör kafası , kompresör kafaları , kompresör hava kurutucuları , 2 el hava kompresorleri , 2 el kompresor , hava kurutucuları , kompresor tamiri ,